Сервіси

Служба email.if.ua пропонує підприємствам та організаціям найновіші програми Google

Спеціальний пакет послуг надає змогу підприємствам та організаціям пропонувати своїм співробітникам і клієнтам потужні програми Google, в тому числі: Gmail, Календар Google, Google Talk та онлайн обмін документами. Тепер ви матимете змогу надавати своїм працівникам і клієнтам повний пакет служб для обміну інформацією та співпраці.

Спеціальний пакет послуг дозволяє:

  • зменшити експлуатаційні витрати
  • покращити послуги, які ви надаєте своїм клієнтам та користувачам
  • збільшити обсяг пам’яті електронної пошти для ваших співробітників, дилерам вашого підприємства або представникам вашої організації
  • створити своє повноцінне представництво в мережі Інтернет
  • редагувати і зберігати всю свою інформацію в одному місці
  • запропонувати своїм користувачам новинки Google

Ми розробили спеціальний пакет послуг для того, щоб задовольнити вимоги підприємств і організацій – за розумними цінами. Зв’яжіться з нами щоб отримати додаткову інформацію.
Економте час і гроші завдяки засобам електронної пошти, обміну миттєвими повідомленнями на основі технології Google, email.if.ua робить електронне листування простим та ефективним. І, можливо, навіть веселим.
Google календар Календар Google дозволяє слідкувати за життєво важливими подіями, збереженими в одному розташуванні. Легка організація зустрічей – просто виберіть час (залежно від того, коли інші люди вільні) і введіть деталі зустрічі. Календар Google надішле запрошення і збереже відповіді на них.
Документи Google З Документи Google творіть та працюйте онлайн разом з іншими. Швидко створюйте, змінюйте та завантажуйте. Отримуйте доступ і робіть зміни будь-звідки. Спільні зміни в режимі реального часу.
Google Сайти Google Сайти це об’єднання вмісту з багатьох джерел – дізнайтеся, як відображати документи, таблиці, презентації Google, відеозаписи YouTube, слайд-шоу Picasa та ґаджети без жодних навичок програмування.
Google Talk Функції чату в email.if.ua дозволяють спілкуватися зі знайомими прямо в акаунті шляхом підключення до мережі Google Talk. Мережа Google Talk об'єднує мільйони користувачів служби миттєвих повідомлень Google Talk та інших служб, що підтримують відкриту федерацію між серверами.