Як проїхати до офісу Інтернет-агенції TYPO3.net.ua?

Шановні відвідувачі сайту www.email.if.ua на цій сторінці ви зможете скористатись сервісом який допоможе вам прокласти шлях до нашого офісу. Зробити це дуже просто, вам необхідно у нижче поданій формі у полі "Від" ввести адресу свого місця знаходження. На приклад: ви знаходитесь за адресою будинок № 100, вулиця Галицька у місті Івано-Франківськ, держава Україна. У такому разі вам необхідно у поле "Від" (дивіться форму в низу) ввести своє місце знаходження у такому форматі "100, Галицька вулиця, Івано-Франківськ, Україна" і клацнути мишкою на кнопці "Вперед" чи просто натиснути "Enter".

Вашій увазі буде представлено два напрямки руху до нашого офісу. Перший напрямок це пішки, а другий на машині. Нижче мапи вам буде надано перелік дій які необхідно виконати щоб потрапити з місця "А" - вказана вами адреса до місця "Б" - місцезнаходження офісу компанії. Отримані дані ви можете переглянути у більш детальному виді клацнувши на посиланні "Переглянути більшу мапу" або вивести на принтер, клацнувши на посилання "Роздрукувати"

Якщо після виконання вище вказаних дій ви отримуєте повідомлення "Не вдалося розпізнати місцезнаходження" спробуйте вказати номер іншого будинку який знаходиться поруч або вулицю, яка більша за розміром. На жаль база даних цієї мапи містить не всі дані про номера будинків та вулиць міста Івано-Франківськ і функціонує як бета-версія.

Запрошуємо всіх бажаючих до офісу компанії. Вдалої вам подорожі. Чекаємо на вас з 10:00 до 18:00. Отримати відповіді в оперативному режимі можна за телефоном +380 342 732873 з 10:00 до 22:00.