Про email.if.ua

Основні причини щоб використовувати email.if.ua

email.if.ua робить електронне листування простим та ефективним. І, можливо, навіть веселим.

1. Ви не любите спам. Ми також.

Не марнуйте час на поштове сміття та непотрібні повідомлення. email.if.ua блокує спам до того, як він потрапить у поштову скриньку. Якщо небажане повідомлення все-таки проникне, Ви можете дати відсіч, повідомивши про нього, це допоможе нам зробити наші антиспамові фільтри ще кращими.

2. Google призначений для пошуку, email.if.ua також не виняток

Використовуйте пошук Google в пошті email.if.ua, щоб знайти саме те повідомлення, яке потрібне. При цьому не має значення, коли воно було відправлене чи отримане. Не потрібно витрачати час на сортування своєї пошти, просто при потребі задайте пошук повідомлення і ми знайдемо його Вам.

3. Створення змістовних бесід

email.if.ua групує кожне відправлене повідомлення з усіма отриманими відповідями. Така бесіда продовжує розширюватися при надходженні нових відповідей, тому Ви завжди бачите свої повідомлення у контексті.

4. Вбудований чат: текст, голос чи відео

За допомогою лише одного кліка можна спілкуватися в email.if.ua із користувачами, яким Ви вже надсилали повідомлення електронною поштою чи на електронні листи яких відповідали в чаті. Можна навіть спілкуватися особисто за допомогою голосового та відеочату email.if.ua. Усе, що потрібно – це веб-камера та невелика програма, завантаження та встановлення якої триватиме кілька секунд.

5. Мітки, фільтри, зірочки...ого!

email.if.ua використовує мітки, щоб допомогти Вам гнучкіше упорядкувати свою пошту. Бесіда може мати декілька міток, тому немає необхідності вибирати якусь одну папку для повідомлень. Можна також створювати фільтри для автоматичного керування вхідною поштою. Інший спосіб упорядкування вхідних повідомлень - позначення повідомлень зірочками. До того ж це гарно виглядає.

6. Читати пошту можна і в дорозі

Уже давно пройшли часи, коли для доступу до вхідної пошти потрібен був комп'ютер. Зараз можна використовувати email.if.ua на своєму мобільному пристрої для доступу до пошти з будь-якого місця.

7. Багато місця (далі - більше)

Ми незмінно працюємо над збільшенням обсягу вільного місця, яке пропонується в пошті email.if.ua. Маючи стільки вільного місця, можна архівувати повідомлення, а не видаляти їх, так вони не загромаджуватимуть папку вхідних повідомлень, але будуть доступні для пошуку, коли знадобляться.

8. У нас реклама є, але лише корисна

Користуючись email.if.ua, Ви ніколи не побачите спливних вікон чи набридливих банерів з рекламою. Замість цього ми показуємо текстову рекламу і посилання, які можуть бути Вам корисними або цікавими. Наша система подібно антиспамовому фільтру автоматично шукає у Вашому повідомленні ключові словами, щоб ми могли подати лише найбільш релевантну інформацію. Дізнайтеся докладніше про те, як серйозно ми захищаємо конфіденційність Ваших даних.

9. Економія часу

Використовуйте "Швидкі контакти" та "Швидкі клавіші" у пошті email.if.ua, щоб ще швидше працювати зі своєю поштою. І не забувайте, що повідомлення можна швидко знайти за допомогою функції пошуку Gmail за технологією Google.

Календар Google 10. Календар Google

Безкоштовний он-лайн календар Google дозволяє слідкувати за життєво важливими подіями, збереженими в одному розташуванні. Докладніше про Календар Google »

11. Це все майже безкоштовно?

Саме так - це звучить неймовірно, всього на всього п'ятдесят гривень строком на один рік! Створити акаунт »

Підсторінки (1): Електронная пошта